12

بازاری که روی آب‌های ویتنام شناور است


یک عکاس فرانسوی در سفر به ویتنام به دلتای مکونگ رفت و تصاویر جالبی از بازار شناور گرفت.

فلوریان دلالی، عکاس حرفه ای فرانسوی ساکن شانگهای چین، به نقاط مختلف آسیا سفر می کند و عکس های جالبی از مناظر و زندگی روزمره مردم به اشتراک می گذارد. فلوریان که علاقه مند به کشف مکان های جدید و عکاسی در سفر است سعی می کند مناطق کمتر شناخته شده را به مخاطبان خود معرفی کند.

آقای دلالی در طول سفر خود به ویتنام به دلتای مکونگ رفت و بازار شناور این منطقه را در دوربین ثبت کرد. این بازار شناور یکی از جذاب ترین بازارهاست دیدنی های ویتنام اعتقاد بر این است که بسیاری از گردشگران را به قایق سواری و تماشای مناظر اطراف دعوت می کند.

رودخانه مکونگ طولانی ترین رودخانه در جنوب شرقی آسیا، هفتمین رودخانه طولانی در آسیا و دوازدهمین رودخانه طولانی در جهان است. این رودخانه طولانی از چندین کشور مانند چین، تایلند، میانمار، کامبوج و ویتنام می گذرد و بخش مهمی از برنج و ماهی ویتنام از دلتای مکونگ می آید.

زنی در حال پارو زدن در بازاری در دلتای مکونگ

قایق در دلتای مکونگ

قایقرانان در بازار شناور ویتنام

مردان در یک بازار شناور در ویتنام آناناس می فروشند

فروشندگان قایق در دلتای مکونگ

زنی با قایق در دلتای مکونگ

سینی ماهی در بازاری در دلتای مکونگ

قایقرانان در دلتای مکونگ

قایق در درختان دلتای مکونگ

ساختمانی در دلتای مکونگ

زنی در یک بازار شناور در رودخانه مکونگ در یک قایق آناناس می چیند

قایق تارو در بازار شناور مکونگ ویتنام

درختان در امتداد رودخانه مکونگ

قایق آبی در دلتای مکونگ

یک قایق آناناسی در بازاری در دلتای مکونگ

قایق در دلتای مکونگ در ویتنام

آیا رودخانه مکونگ را می شناسید؟ آیا این رودخانه را از نزدیک دیده اید؟ آیا تجربه سفر و بازدید از بازارهای شناور ویتنام را دارید؟ آیا عکس های فلوریان دلالی نظر شما را جلب کرد؟ لطفا مرور کنید، نظر بدهید و سعی کنید با جایی که و کاربران آن را به اشتراک بگذارند.

اگر اهل سفر هستید، از سفر به مناطق مختلف عکس های خوبی می گیرید و می خواهید آثار هنری خود را ارسال کنید، می توانید تصاویر آثار هنری خود را به همراه معرفی کوتاهی برای اطلاعات آدرس ایمیل ارسال کنید.[at]سایت kojaro.com را ارسال کنید. آثار ارسالی در صورت تایید، با نام شما در رسانه کجارو منتشر خواهد شد.

اعتبار عکس روی جلد: گردشگری ویتنام. عکاس: ناشناس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا