14

آیا فعالیت شبکه دوج چین متوقف خواهد شد؟ تیم توسعه پاسخ می‌دهد


در روزهای اخیر اخباری در شبکه های اجتماعی به خصوص شبکه ایکس (توئیتر سابق) منتشر شده است که شبکه دوج چین به حالت تعلیق درآمده است. بر اساس این خبر، بهره برداری از شبکه Dog China، راه حل لایه دوم طراحی شده برای توسعه ویژگی های پروژه Dog Coin و تعامل آن با اکوسیستم DiFi، از 1 ژوئن 2024 (12 ژوئن 1403) به حالت تعلیق در می آید. در واکنش به این شایعات، تیم توسعه دوج چین آنها را تکذیب کرد و اعلام کرد که به کار خود ادامه خواهد داد.

Dodge China یک راه حل سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سطح 2 است که با فورک شبکه Polygon ساخته شده است. هدف این پروژه ارائه تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر، دسترسی گسترده به NFT و بازی‌های بلاک چین و اکوسیستم DeFi برای دارندگان Dogecoin است.

تعلیق دوج چین؛ داستان در مورد چیست؟

دیروز خبر قطع شدن شبکه دوج چین در شبکه های اجتماعی و وب سایت های خبری ارزهای دیجیتال از جمله Daily Huddle و BN Crypto منتشر شد و از کاربران این راه حل لایه 2 خواسته شد تا در اسرع وقت کوین های دوج خود را به کیف پول امن منتقل کنند. تا جایی که ممکن است . .

توییت Daily Huddle – منبع: Xتوییت Daily Huddle – منبع: X
توییت روزانه هادل – منبع: ایکس

این خبر به نقل از Mishaboar یکی از توسعه دهندگان Dogecoin منتشر شده است. میشابور در توییتی نوشت:

فراموش نکنید که DogeCoin خود را از کیف پول DogeChain.info (فقط از دامنه .info استفاده کنید!) تا 1 ژوئن انتقال دهید. اگر هنوز از این آدرس‌ها استفاده می‌کنید، یک کپی از کلیدهای خصوصی خود را نگه دارید، زیرا به شما امکان می‌دهد وجوه خود را بازیابی کنید.

توییت میشابور - منبع: ایکستوییت میشابور - منبع: ایکس
توییت میشابور – منبع: ایکس

BIN Crypto در مقاله خبری خود ادعا می کند که این تصمیم به منظور برداشتن گامی رو به جلو در اکوسیستم Dogecoin و حرکت به سمت پلتفرم های جدیدتر، قابل اعتمادتر و غیرمتمرکزتر گرفته شده است.

واکنش تیم توسعه دوج چین چه بود؟

در پاسخ به اخبار منتشر شده توسط وب سایت Daily Huddle، تیم توسعه Doge China خاطرنشان کرد که هنگام صحبت در مورد کیف پول DogeChain.info، لوگو و مکانیزم این پروژه را به اشتباه به لایه 2 نسبت می دهد و ربطی به این پلتفرم ندارد.

این همان چیزی است که توییتی از تیم توسعه دوج چین می گوید:

در اخبار دیلی هادل خطاهای زیادی وجود دارد.

1- در حالی که مقاله شما به dogechain.info لینک شده است، استفاده از لوگوی ما و ویژگی های پروژه ما را ذکر می کنید.

2-Dogechain ربطی به پلتفرم dogechain.info ندارد.

برای روشن شدن این موضوع، دوج چین هیچ یک از خدمات خود را تعلیق نخواهد کرد. راه حل سطح 2 ما برای جامعه Dogecoin همچنان به رشد خود ادامه می دهد و قراردادهای هوشمند را به اکوسیستم Dogecoin به عنوان راه حل مقیاس پذیری نهایی معرفی می کند.

توییت از تیم توسعه چینی Dodge - منبع: Xتوییت از تیم توسعه چینی Dodge - منبع: X
توییت تیم توسعه دوج چین – منبع: ایکس

در پاسخ به این توییت، دیلی هادل خبر تعلیق دوج چین را از وب سایت خود حذف کرد.

واقعیت چیست؟

به نظر می رسد رسانه های رمزنگاری مانند Daily Huddle در تفسیر این خبر مشکل دارند. اطلاعات نقطه چین دوج، کیف پولی که از سال 2013 امکان ذخیره Dogecoin را برای جامعه این ارز دیجیتال فراهم می کند اعلام کرد که به زودی فعالیت خود را متوقف می کند و این پروژه ربطی به دوج چین (راه حل لایه 2) ندارد.

با توجه به متن منتشر شده در وب سایت رسمی DogeChain.info، این کیف پول از اول ژوئن کار خود را متوقف می کند. توسعه دهندگان این کیف پول همچنین از کاربران خواسته اند تا در اسرع وقت سکه های خود را به کیف پول های دیگر منتقل کرده و کلیدهای خصوصی خود را در مکانی امن نگهداری کنند.

اطلاعیه رسمی کیف پول Dogechain.info - منبع: dogechain.infoاطلاعیه رسمی کیف پول Dogechain.info - منبع: dogechain.info
اطلاعیه رسمی دوج چین wallet.info – منبع: dogechain.info

توصیه می کنیم اگر از کیف پول Dodge China.info استفاده می کنید، سکه های خود را در اسرع وقت به کیف پول امن دیگری منتقل کنید.

خانه بلاک چیننوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا